Kdo jsem


Na lidech mě fascinuje unikátnost, někdy až výlučnost, jejich osobnosti.

Life Coach

Koučování se věnuji od roku 2014. Od té doby pomáhám svým klientům nejen k tomu, aby dosahovali svých životních cílů, ale také, aby se rozvinuly v osobnostní rovině postojů. Žijí tak naplněnější a plnohodnotnější život.

Koučovací výcvik jsem absolvovala pod záštitou ICF (International Coaching federation) a získal jsem koučovací certifikát ACC.

Nadšenec do řemesel

Tvoření rukama je pro mě způsob relaxace a mentální hygieny. Ráda se učím novým věcem a experimentuji s různými technikami. Odpoutám se přitom od témat všedních dní. Soustředím se jen na daný výrobek, který mi pod rukama vzniká. Promítnu do něj kus sebe, kus aktuálního emočního rozpoložení.

První zkušenost s Raku výpalem.

Velká cena Brna

Vysloužilý sporťák

Sport, konkrétně volejbal, pro mě dlouho dobu představoval dobytí energie. Jsem soutěživý typ a kde jinde než v kolektivním sportu se snoubí touha po vítězství a týmovost. V současné době se aktivní účast ve sportu přesouvá do pracovní roviny. Pomáhám týmům k lepším výsledkům, podílím se na výběru hráčů, pozoruji týmovou kohezi, dynamiku mezi vedením trenéra a týmem. Pokud je třeba spolupracuji i s jednotlivci z oblasti individuálních sportů.